Ostatni dostępny apartament
Atrakcyjna lokalizacja
Ciekawy design
Spokojne otoczenie
Inwestuj bez ryzyka
Mieszkaj wygodnie
Wysoki standard
Atrakcyjna lokalizacja
Ciekawy design
Spokojne otoczenie
Inwestuj bez ryzyka
Mieszkaj wygodnie
Wysoki standard
Atrakcyjna lokalizacja
Ciekawy design
Spokojne otoczenie
Atrakcyjna lokalizacja
Ciekawy design
Spokojne otoczenie

Zielona Apartamenty - komfortowe mieszkania w Krynicy Zdrój.

Stworzone z myślą o Twojej wygodzie.
 


Apartamenty na sprzedaż Krynica Zdrój

Pragniemy zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nowych apartamentów w 5-piętrowym budynku wielorodzinnym położonym na ulicy Zielonej w Krynicy Zdrój.

Do Państwa dyspozycji oddajemy apartamenty o powierzchni od 35m² do 60m². Mając na uwadze wymagania naszych klientów istnieje możliwość łączenia oraz powiększania powierzchni apartamentów. Każdy z nich posiada balkon, natomiast w przypadku apartamentów usytuowanych na parterze dodatkową korzyścią jest własny ogródek. Wyjątkowe położenie budynku sprawia, że każdy apartament jest usytuowany od słonecznej strony. W celu większej wygody klienta oferujemy możliwość wykupienia miejsca parkingowego w garażu podziemnym.

Inwestycja zlokalizowana jest w cichym i spokojnym miejscu otoczonym zielenią, a jednocześnie jedyne 350m dzieli ją od centrum miasta.

Inne atrakcje w pobliżu:
• wyciąg narciarski - 200m
• lodowisko - 450m
• korty tenisowe - 450m
• szlak turystyczny - 100m
• deptak (pijalnie wody ) - 900m


Apartamenty zostały zaprojektowane z myślą o wymagających mieszkańcach ceniących nowoczesną elegancję. Architekturę inwestycji stanowi głównie połączenie elementów drewnianych i szklanych, dzięki czemu inwestycja zyskuje nowoczesny styl a zarazem idealnie wpasowuje się w otoczenie.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych nastawionych na wypoczynek oraz dla tych, którzy traktują zakup apartamentu jako inwestycję. Proponujemy Państwu także współpracę z firmą, która w Państwa imieniu zajmie się kompleksową obsługą apartamentu polegająca na wynajmie.

Mieszkania w stanie deweloperskim oddane zostaną do użytku wiosną 2015r. Dla tych z Państwa, którzy zechcą skorzystać z naszej pomocy, proponujemy usługi wykończenia apartamentów pod klucz.